Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

Struktur bölməsinin və vəzifəsinin adı Dövlət qulluqçusunun soyadı, adı və atasının adı İş telefonu
İcra hakimiyyətinin başçısı Bağırov Rövşən Elmidar oğlu  
İcra Hakimiyyəti başçısının birinci müavini Kərimli Füzuli Adil oğlu   012-585-08-88
İcra Hakimiyyəti başçının müavini-Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri Məmmədov Elçin Abbas oğlu 226-54-88
İcra Hakimiyyəti başçının müavini-İctimai-siyasi və hümanitar məsələr şöbəsinin müdiri Mirzəliyeva Sevil Səməd qızı 226-54-10
İcra Hakimiyyəti başçının köməkçisi Atakişiyev Vüqar Vaqif oğlu 226-51-86
Sektor müdiri - baş mühasib Əliyev Seyran Hacıməmməd oğlu 226-54-25
Böyük məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyasının məsul katibi Nəzərov Tapdıq Xalid oğlu 226-54-19
Aparıcı məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrəkomissiyasının uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi - psixoloqu Əsədova Vüsalə Namiq qızı 226-54-19
Baş mütəxəssis  Abdullayeva Aygün Adil qızı 226-54-11
İnformasiya təminatı və təhlil sektoru
Sektor müdiri Hasılov Ceyhun Fazil oğlu 226-39-29
Aparıcı məsləhətçi İxtiyarlı İxtiyar Səftər oğlu 226-39-29
Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi
Şöbə müdiri Feyzullayev Sənan Nadir oğlu 226-54-20
Baş məsləhətçi Tarverdiyev Fikrət Əlisimran oğlu 226-54-15
Böyük məsləhətçi Abdullayev Elnur Tahir oğlu 226-54-15
Hüquq şöbəsi
Şöbə müdiri Hüseynov Vüqar İlqar oğlu 226-54-18
Məsləhətçi Həsənov Seymur Şaiq oğlu 226-54-19
İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi
Şöbə müdirinin müavini - Dini qurumlarla işin təşkilatçısı Tacızadə Kənan Səfa oğlu 226-54-24
Baş məsləhətçi İnayətov İzay Məntiq oğlu 226-54-21
Baş məsləhətçi Məhərrəmova Zülfiyyə  Şirin qızı 226-54-21
Baş məsləhətçi Umud Cavid   226-54-21
Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi
Şöbə müdirinin müavini    
Baş məsləhətçi Əliyeva Nuranə Cəsarət qızı 226-54-12
Baş məsləhətçi Azadov Bahəddin Ağadur oğlu 226-54-09
Baş məsləhətçi  Məmmədova Firəngiz Əli qızı  226-54-12
Aparıcı məsləhətçi Ağarzazadə Orxan Namiq oğlu 226-54-12
Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi
Şöbə müdiri Məmmədov Bəxtiyar Mahir oğlu 226-52-07
Böyük məsləhətçi Hüseynzadə Cavid Seyidağa oğlu 226-52-07
Memarlıq və tikinti şöbəsi
Şöbə müdiri Qurbanov Mirəli Cəlil oğlu 226-54-23
Böyük məsləhətçi (mühəndis) Feyzullayev Rəvan Cavanşir oğlu 226-54-22
Aparıcı məsləhətçi (mühəndis) Zülfüqarov Orxan Gülxan oğlu 226-54-22
Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi
Şöbə müdiri Hüseynov Ceyhun Əli oğlu 226-54-14
Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı) Şeydayeva Gülşən Zahir qızı 226-54-17
Məsləhətçi Sadıqov Xəzər Elman oğlu  226-54-11
Məsləhətçi Abdullayeva Gülsüm Ağababa qızı 226-54-11
Baş mütəxəssis-komendant Xasıyev Saleh Murad oğlu 226-54-16
1. Ağsu şəhər inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Nurəhmədov İlham İzayəddin oğlu 012-585-08-20
2. Bozavand kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Məmmədov Mirzağa Seyidağa oğlu (020)22-95-4-33

3. Qaraqoyunlu kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi

İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi İsgəndərov Azad Əlipaşa oğlu (020)22-57-3-34
4. Çaparlı kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Rəhimov Araz Babaxan oğlu (020)22-71-2-06
5. Pirhəsənli kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Mütəllimov Rövşən Əlyusif oğlu (020)225-62-88
6. Növcü kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Nuriyev Ağali Şərəfəddin oğlu (020)22-75-2-77
7. Kalva kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Qədirov Cavid Əlistan oğlu (020)22-77-3-18
8. Padar kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Əhmədov Samir Həmid oğlu (020)22-74-2-30
9. Ərəbuşağı kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Əliyev Gülağa Əlisa oğlu (020)22-92-3-41
10. Bico kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Mahmudov Bəhlul Ağasəlim oğlu (020)22-94-1-42
11. Xəlilli kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Xələfli Vahid İsmayıl  oğlu (050) 887-89-86
12. Nuran kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi İsmayılov İlham Malik oğlu  
13. Padarqışlaq kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Xəlilov Elsahab Əlsahab oğlu  
14. Daşdəmirbəyli kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi İslamov İsmayıl Nadir oğlu (020)22-71-5-01
15. Ərəbsarvan kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Nəsirov Sadıq Əhsən oğlu  
16. Qəşəd kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Kərimov Zabit Hacı oğlu  
17. Kəndoba kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Mədətov Məhübbət Hümbət oğlu (020)22-93-2-15
18. Muradlı kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Əmiraslanov Əbilfəz Mirzağa oğlu (020)22-72-2-09
19. Rəhimli kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Abasov Oktay Musa oğlu  
20. Xanbulaq  kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Mürşüdov Asif Əflatun oğlu (020)226-22-81
21. Ərəbmehdibəy kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Hüseynov Hacıağa Ələddin oğlu (020)22-90-1-44
22. Gəgəli kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi  İsayev Hamlet Heybət oğlu (020)22-98-1-38
23. Çiyni kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Babayev Ziya Oktay oğlu (020)226-60-09
24. Ləngəbiz kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İcra Hakimiyyəti Başçısının nümayəndəsi Fərzalıyev Həziran Mayıl oğlu  

 

Keçidlər